LitoFlex® na targach z ekologiczną żywnością

LitoFlex® zyskuje coraz większą popularność w Polsce, dlatego postanowiliśmy spotkać się z Wami na dwóch targach w Łodzi i Kielcach.

XII Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD & VIII Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO

Hala Expo – Łódź
Od 18 do 20 października 2019
Dla zwolenników zdrowej żywności te targi powinny być obowiązkową pozycją w kalendarzu. Będzie można poznać nowe produkty ekologiczne, wytwarzane przez polskich i zagranicznych producentów z zachowaniem najwyższego poszanowania dla środowiska. Podczas targów towarzyszyć będzie wiele wydarzeń i prezentacji związanych z eko-żywnością.
Link do wydarzenia: http://www.targi.lodz.pl/targi/347-xii-miedzynarodowe-targi-zywnosci-ekologicznej-i-naturalnej-natura-food-viii-targi-ekologicznego-stylu-zycia-beeco/informacje

Plakat natura Food Targi Hala Expo Łódź


Salon Produktów Ekologicznych Eco-Style

Targi Kielce
Od 30 listopada do 1 grudnia 2019
Na targach poznać będzie można nowe ekologiczne trendy związane ze stylem życia, ale także i ekologiczną żywnością i dietą. Będzie można także uczestniczyć w wydarzeniu pieczenia chleba na jednym ze stoisk.
Link do wydarzenia: https://www.targikielce.pl/pl/eco-style.htm


Szukajcie naszego stoiska oznaczonego symbolem LitoFlex®.
Podczas targów będzie możliwość porozmawiania z nami, poznania bliżej unikalnego produktu z dzikiej róży, a także nabyć na miejscu nasze produkty: LitoFlex®, LitoPet® i LitoVet®.
Prosimy zabrać ze sobą karty płatnicze. Podczas targów nie będzie przyjmowana gotówka.

Znajdziesz nas na stoisku z taką ścianką:

Ścianka

Scroll to Top