Najczęstsze pytania

Co to jest LitoFlex® z GOPO®?

LitoFlex® z GOPO® to jedyny na rynku naukowo i klinicznie testowany roślinny, przeciwzapalny, silny przeciwutleniacz i naturalne źródło witaminy C, który może pomóc złagodzić objawy łagodnego zapalenia stawów, poprawić ruchomość stawów i uzupełnić odżywianie w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia i dobrego samopoczucia.

Co zawiera LitoFlex® z GOPO®?

LitoFlex® z GOPO® zawiera 100% z czystych i naturalnych owoców dzikiej róży, uprawianych i produkowanych w Danii, przetwarzanych w trakcie opatentowanego procesu ekstrakcji i suszenia z utrzymaniem najwyższej jakości. Nie zawiera żadnych dodatków.

Co to jest GOPO®?

Opatentowane procesy ekstrakcji i suszenia stosowane w produkcji LitoFlex® izolują i aktywują kwas tłuszczowy / galaktolipid (glikozyd mono i diglicerolu), zwany GOPO®. GOPO® ma naukowo i klinicznie testowane właściwości przeciwzapalne i antyoksydacyjne. Więcej informacji znajdziesz tu: zakładka GOPO®.

Dlaczego procesy produkcyjne są tak ważne?

Opatentowany proces ekstrakcji i suszenia zapewnia, że LitoFlex® z GOPO® jest bogaty w witaminy, minerały i związek przeciwzapalny GOPO®. Inne produkty z dzikiej róży dostępne na rynku nie zawierają GOPO®, a więc nie mają właściwości przeciwzapalnych.

Czy LitoFlex® z GOPO® jest wspierany przez badania naukowe?

Tak. Do chwili obecnej przeprowadzono ponad 30 badań naukowych, w tym 9 badań klinicznych na LitoFlex® z GOPO®.

Ile naturalnej witaminy C znajduje się w LitoFlex® z GOPO®?

Owoce dzikiej róży znane są jako jedne z najbogatszych źródeł naturalnej witaminy C. Opatentowane procesy wykorzystywane do produkcji LitoFlex® z GOPO® zachowują integralność naturalnych witamin i minerałów znalezionych w owocach dzikiej róży. 2,5 g proszku LitoFlex® zawiera 12,5 mg naturalnej witaminy C.

Czy LitoFlex® z GOPO® wspiera ogólny stan zdrowia i samopoczucie?

Tak. Kombinacja przeciwutleniaczy i witaminy C wspiera ogólny stan zdrowia i samopoczucie.

Czy może pomóc układowi odpornościowemu?

Tak, ponieważ LitoFlex® z GOPO® zawiera szereg przeciwutleniaczy i naturalną witaminę C, które wzmacniają układ immunologiczny.

Czy zawiera drożdże, gluten, pszenicę, nabiał czy laktozę?

Nie.

Czy zawiera jakiekolwiek skorupiaki?

Nie.

Czy LitoFlex® z GOPO® zawiera orzechy?

Nie.

Czy zawiera jakiekolwiek genetycznie zmodyfikowane składniki?

Nie.

Czy kapsułka jest wegetariańska?

Nie, kapsułka jest zrobiona z bydlęcej skóry wołowej.

Czy proszek w kapsułce jest wegetariański?

Tak, proszek LitoFlex® z GOPO® jest w 100% oparty na roślinach.

Czy mogę podać LitoFlex® z kapsułkami GOPO® mojemu psu?

Tak. Nasze produkty dla koni, psów i ludzi są dokładnie takie same. Niektóre psy mogą preferować kapsułki zamiast proszku, kapsułki są bardziej odpowiednie dla psów o wadze mniejszej niż 15 kg. Cięższe psy będą potrzebowały wielu kapsułek, które mogą nie być łatwe do podawania lub być nieopłacalne. Upewnij się, że zapoznałeś się z danymi dotyczącymi dawki twojego psa, aby uzyskać najlepsze wyniki..

Scroll to Top