Co to jest GOPO®?

Nie rozumiesz, czym jest galaktolipid GOPO® i jak może ci on pomóc? Tu znajdziesz informacje na temat GOPO® i tego, w jaki sposób może pomóc na zapalenie stawów.

LitoFlex® to jedyny produkt zawierający kwas tłuszczowy galaktolipid znany jako GOPO® – ale co to dokładnie jest?

Nie należy go mylić z kamerą GoPro, GOPO® to galaktolipid (kwas tłuszczowy), który występuje w owocach dzikiej róży i jest kluczowym związkiem, który jest izolowany i aktywowany podczas opatentowanego procesu ekstrakcji i suszenia wykorzystywanego do produkcji LitoFlex®.

Właściwości przeciwzapalne i antyoksydacyjne oraz ogólna skuteczność LitoFlex® wynikają z tych procesów produkcyjnych. One gwarantują, że LitoFlex® zawiera wysokie stężenie naturalnej witaminy C, przeciwutleniaczy i, co najważniejsze, kwasu tłuszczowego  galaktolipid GOPO® – znaczące poziomy GOPO® można uzyskać tylko wtedy, gdy owoce dzikiej róży są wytwarzane przy użyciu tego opatentowanego procesu. Ta kombinacja witaminy C i antyoksydantów zapewnia znaczące wsparcie dla układu odpornościowego, co pomaga chronić stawy, a także zapewnia szeroki zakres korzyści zdrowotnych.

Zawartość składnika aktywnego

 

Mówiąc prościej,  kwas tłuszczowy galaktolipid GOPO® jest unikalnym i naturalnie występującym związkiem, który występuje w owocach dzikiej róży, który jest aktywowany i skoncentrowany w procesach stosowanych do produkcji LitoFlex®.

Odkryty w Danii w 2002 r., galaktolipid GOPO® ma potwierdzone naukowo właściwości przeciwzapalne i jest wspierany przez ponad 30 badań naukowych, w tym 9 badań klinicznych.

GOPO® jest chronionym znakiem towarowym firmy Hyben Vital ApS, a jego wykorzystywanie przez innych producentów proszku z owoców dzikiej róży jest nielegalne.

Ale w jaki sposób galaktolipid GOPO® jest skuteczny w leczeniu zapalenia stawów?

Kiedy staw jest w stanie zapalnym, niektóre białe krwinki są zaangażowane w proces zapalny przez „oczyszczanie” stawu w negatywnym znaczeniu. W dużych ilościach komórki te uwalniają toksyczne wolne rodniki, które dodatkowo uszkadzają stawy. Im mocniejszy stan zapalny stawu, tym bardziej przyciągają do niego białe krwinki.

Rozległe badania wskazują, że galaktolipid GOPO® zniechęca duże ilości białych krwinek do gromadzenia się w okolicach tkanki objętej procesem zapalnym, jednocześnie spowalniając produkcję wolnych rodników, a zatem rozbijając błędne koło stanu zapalnego, poprawiając zdrowie stawów i łagodząc ból.

Oznacza to, że LitoFlex® z galaktolipidem GOPO® pomaga opóźnić pojawienie się zmiany artretycznej i spowolnić dalszą degenerację tkanki chrzęstnej, o ile już istnieje.

Scroll to Top