LitoPet® polecany przez „PSI KURS”

Autor: Anna Mikołajczyk – „Psi Kurs”

Jako trenerzy psów sportowych, pracujących, a także rodzinnych czworonogów interesujemy się również tym, co dzieje się na rynku karm, suplementów, smakołyków, aby jak najbardziej fachowo doradzić Wam i wspomóc pracę z Waszym psiakiem.
Od kilku miesięcy testujemy nowość, która dopiero wkroczy na polski rynek – LitoPet® suplement na stawy dla psów. Produkt skandynawskiej produkcji, dobrze zbadany, o opatentowanej formule i oparty przede wszystkim na wyłącznie naturalnych, łatwo przyswajalnych składnikach zdecydowanie jest tym, co z chęcią oferujemy własnym psiakom i wprowadzimy do naszego sklepiku. Duże stężenie witaminy C, formuła o działaniu przeciwzapalnym skierowana jest do psów z problemami stawowymi, psów starszych, psów pracujących i sportowych. Efekt uboczny: piękna sierść 🙂

Czy przekonuje Was to, że ten sam produkt, o tym samym składzie (tylko o rożnym stopniu zmielenia) oferowany jest dla ludzi, psów i kotów oraz koni? Nas zdecydowanie tak.

LitoPet® możecie kupić przez stronę www.litoflex.pl, jak również w naszym sklepiku na terenie szkoleniowym (u nas cena jak dla zalogowanych użytkowników strony :)).

Scroll to Top