Jak się pozbyć bólu stawów?

Jeśli zauważysz, że bóle i osłabienie stawów przeszkadzają w wykonywaniu nawet najbardziej podstawowych codziennych czynności, takich jak chodzenie, prowadzenie samochodu i przygotowywanie posiłków, możesz cierpieć na jakąś formę zapalenia stawów. Z tym problemem nie jesteś sam, a proszek z dzikiej róży LitoFlex® z GOPO® może pomóc Ci wrócić do robienia tego, co kochasz – bez bólu!

Ból związany z zapaleniem stawów jest dokuczliwym doświadczeniem

Zapalenie stawów to schorzenie układu mięśniowo-szkieletowego, często określane jako pojedyncza choroba. Istnieje ponad 100 różnych typów zapalenia stawów o różnym nasileniu objawów. Ból stawów i ograniczenia, jakie powoduje w codziennym życiu cierpiących, są powszechne wśród nich wszystkich. To nie tylko problem, z którym borykają się osoby starsze – dotyczy to także osób w każdym wieku, nawet dzieci.

Co robią ludzie, aby radzić sobie z bólem i stanem zapalnym spowodowanym zapaleniem stawów? Wielu wybiera naturalne alternatywy, a nasz przebadany naukowo i klinicznie, opatentowany proszek z dzikiej róży jest liderem, pozwalając Wam robić to, co kochacie.

Jak działa dzika róża?

LitoFlex® to w 100% czysty i naturalny proszek z owoców dzikiej róży. Rośliny dojrzewają przed zbiorem, co daje im czas na wyprodukowanie najlepszej jakości owoców, a głębokim korzeniom dostęp do szerokiej gamy naturalnych witamin i minerałów i ich wchłanianie. Owoce dzikiej róży są następnie zbierane jesienią przez rolników i suszone w opatentowanych procesach, które chronią substancję czynną GOPO®. Rezultatem jest LitoFlex® z GOPO®, silnym środkiem przeciwzapalnym, przeciwutleniającym i bogatym naturalnym źródłem witaminy C, popartym licznymi badaniami naukowymi.

Niektóre białe krwinki biorą udział w procesie zapalnym poprzez „czyszczenie” stawów objętych stanem zapalnym. Jednak w dużej liczbie te komórki mogą uwalniać toksyczne wolne rodniki, które dodatkowo uszkadzają stawy. Im bardziej stan zapalny stawu się rozwija, tym więcej przyciąga białych krwinek. Aktywny związek GOPO® znajdujący się w LitoFlex® faktycznie zniechęca do gromadzenia się dużej liczby białych krwinek w stawie i spowalnia produkcję toksycznych wolnych rodników. Pomaga to złagodzić ból i zmniejszyć stan zapalny i uszkodzenia stawów.

Poparty kilkudziesięcioma pracami naukowymi i dziewięcioma badaniami klinicznymi, LitoFlex® jest bezpiecznym i skutecznym lekiem na przewlekłe zapalenie stawów i zapobiega problemom ze stawami, w tym reumatoidalnym zapaleniem stawów.

Ale nie wierz nam tylko na słowo!

Dla wielu naszych klientów, którzy cierpią na bóle artretyczne, preparat LitoFlex® z GOPO® stał się istotną częścią ich codziennej rutyny. Niektórzy przez pół życia próbowali wielu nieskutecznych metod, stosując m.in. popularne w reklamach środki na stawy. Tak samo próbowali wielu naturalnych metod, ale w niewłaściwy sposób. Dzika róża jest wymagającą rośliną, a jej niewłaściwe przyrządzanie może spowodować utratę jej właściwości leczniczych. Dzika różna przy produkcji proszku LitoFlex® jest poddawana restrykcyjnym procedurom tak, aby zachować 100% jej właściwości. Jeśli szukasz produktu na bolące stawy i zawiodłeś się nad wieloma nieskutecznymi metodami, spróbuj LitoFlex®. Zajrzyj do naszego sklepu, zamów i po około 3 tygodniach od rozpoczęcia kuracji możesz napisać do nas jak bardzo LitoFlex® zmienił Twoje zdrowie na lepsze.

Scroll to Top