Proszek z dzikiej róży LitoFlex® jest w 100% naturalny. Poznaj szczegóły

Często w internecie pada pytanie czy LitoFlex® z GOPO® zawiera drożdże, gluten, cukier, pszenicę, nabiał, laktozę, orzechy, skorupiaki lub jakiekolwiek genetycznie zmodyfikowane składniki.

Odpowiedź brzmi: NIE 💚
Nie zawiera żadnego z nich! W rzeczywistości wszystko, co zawiera, to w 100% proszek z owoców dzikiej róży.

W przeciwieństwie do wielu innych uzupełniających terapii dla zdrowia stawów, LitoFlex® z GOPO® nie zawiera żadnych dodatków, wypełniaczy ani konserwantów. Jest całkowicie naturalnym produktem w pełni akceptowalnym przez ludzki organizm, bez zbędnej chemii.

LitoFlex® z GOPO® jest wykonany w 100% z czystych i naturalnych jagód dzikiej róży (Rosa Canina) uprawianych na bogatych w składniki odżywcze glebach w Danii i wytwarzanych w opatentowanym procesie – nic więcej! Każda kapsułka zawiera opatentowany proszek z owoców dzikiej róży, który jest klinicznie sprawdzonym przeciwutleniaczem na bazie roślin i bogatym źródłem naturalnej witaminy C.

Wysoko wyspecjalizowana maszyna zapewnia wyjątkowy proces sadzenia poprzez układanie folii w celu umieszczania młodych roślin w ziemi w precyzyjnych odstępach czasu. Po zasadzeniu natura wykonuje całą niesamowitą pracę bez sztucznej ingerencji.

Nasze rośliny dzikiej róży pozostawia się do dojrzewania przez 3 do 4 lat przed zbiorem. Nie tylko daje to roślinom czas na wyprodukowanie owoców najlepszej jakości, ale także pozwala ich niesamowitemu systemowi korzeniowemu zanurzyć się głęboko w ziemi (znacznie poniżej poziomu orki), gdzie mogą wyciągać cenne minerały śladowe z gleby, która nie została wyczerpana przez nowoczesne praktyki rolnicze.

Scroll to Top